Kategorie
Pomysły

Twój dom, Twoja przestrzeń

Ile ludzi – tyle pomysłów

Sposobów na wystrój i urządzenie domu jest wiele. Można nawet powiedzieć, że każdy z nas ma swój, gdyż nawet kiedy dwóm osobom podoba się ten sam styl, to ich domy raczej nie wyglądają dokładnie tak samo.

Dom to miejsce, w którym na co dzień przebywamy. Można nawet powiedzieć, że większość z nas spędza w nim zwykłe więcej czasu niż gdzie indziej. Nawet jeśli dużo pracujemy poza domem, to sam fakt powrotu wieczorem, a następnie snu, daje nam już dobrych kilka godzin na dobę.

Stwórz sobie dom, do którego z przyjemnością będziesz wracać

salon

 

Dlaczego więc nie mielibyśmy wracać do takiego domu, który by nam się podobał, w którym samo przebywanie sprawiało by nam radość, do którego po prostu chcielibyśmy wracać z ochotą – pamiętając o wygodnie urządzonej sypialni, o miękkiej sofie, w której możemy odpocząć z książką, czy funkcjonalnej i cieszącej oko kuchni, w której zrobienie kolacji będzie czystą przyjemnością.

Jeśli jeszcze nie zastanawiałeś się jak powinien wyglądać Twój dom, to zrób to teraz i przekonaj się, że o wiele przyjemniej mieszkać w domu, w którym jesteśmy otoczeni tym co lubimy i tym co nam się podoba, a nie wśród zupełnie przypadkowych rzeczy.

obrazy

 

Często zmiany w naszych domach nie muszą być kosztowe. Wystarczy trochę pomysłowości i pracy, a efekt może naprawdę Was przyjemnie zaskoczyć.

Wyeksponowane obrazy lub zdjęcia, ulubiony kolor na ścianach, miękkie, wesołe poduszki, pamiątka przywołująca miłe wspomnienia, czy choćby świeże kwiaty w wazonie.

mercedes

 

Nie pozwólmy więc, aby nasze domy były tylko pomieszczeniami z przypadkowym zbiorem mebli. Bo dom to nie tylko budynek, pomieszczenie, to też swego rodzaju azyl. To w nim toczy się nasze życie, to do niego wracamy po czasem ciężkim dniu w pracy czy szkole. Powinien nam dawać relaks, spokój i ukojenie. Niech więc będzie taki jak lubimy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *